Spływ kajakowy cennik

Cena spływu kajakowego zależy od wielu różnych czynników. Odkrywanie walorów turystyczno-krajobrazowych naszego pięknego regionu może być kilkugodzinną lub nawet kilkudniową przygodą. Czas trwania spływu ma więc podstawowe znaczenie. Podobnie jak liczba i stopień zaawansowania uczestników oraz długość trasy. Rekreacyjne kajakarstwo wymaga zachowania zasad bezpieczeństwa, dlatego w cenie oferujemy kamizelki asekuracyjne. Osoby biorące udział w spływie kajakowym bardzo chętnie korzystają z pomocy wykwalifikowanych instruktorów, którzy udzielają wiele cennych rad.

Cennik obejmuje więc wypożyczenie dwuosobowego bądź jednoosobowego kajaku z wiosłami i kamizelką. Instruktaż w formie krótkiego kursu pomoże zwłaszcza początkującym miłośnikom kajakarstwa. Nasze kajaki dwuosobowe możemy wyposażyć w praktyczną dostawkę dla dziecka w wieku do 4 lat. Zachęcamy do skorzystania z naszych usług zarówno klientów indywidualnych, jak i grupy zorganizowane. Zapewniamy doskonałą zabawę i niezapomniane chwile na łonie natury. W Świecie Kajaków stawiamy na aktywny wypoczynek.

Złóż zamówienie już dziś

    ZGODA NA PRZETWARZANIE DANYCH OSOBOWYCH
    Wyrażam zgode na przetwarzanie moich danych osobowych w celach kontaktowych. Administratorem danych jest firma BMO Tomasz Osławski, ul. Czysta 19/27, 43-100 Tychy, NIP 6462891806. Podanie danych jest dobrowolne. Podstawą przetwarzania danych jest moja zgoda. Mam prawo wycofania zgody w dowolnym momencie. Dane osobowe będą przetwarzane do czasu odwołania zgody. Mam prawo żądania od administratora dostępu do moich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.