Świat Kajaków

Spływ kajakowy Przemsza

Przemsza to wąska rzeka, otoczona lasem – idealnie sprawdzi się na wyprawę w upalne dni. Trasa bardzo atrakcyjna. Opadające na wodę konary stanowią wyzwanie zarówno dla początkujących, jak i zaawansowanych miłośników kajakarstwa. Piękne widoki, cisza, spokój – można się zrelaksować. Spływy kajakowe na Przemszy od lat cieszą się dużą popularnością ze względu na niepowtarzalny urok tego miejsca. Spokojny nurt rzeki pozwoli się zrelaksować i dobrze spędzić czas ze znajomymi.

Wygodne i bezpieczne kajaki, Przemsza

W ofercie dostępne są dwuosobowe kajaki, które wyróżniają się dużą zwrotnością, odpowiednią sztywnością oraz stabilnością. Zostały wyposażone w wygodne siedzenia z oparciami o optymalnej wysokości, które pozwalają na w pełni komfortowe korzystanie ze sprzętu nawet podczas całodniowego spływu. Składane oparcia umożliwiają łatwy dostęp do tylnej części bagażowej, a także wygodne transportowanie kajaka. Dzięki precyzyjnemu wyprofilowaniu sprzętu możesz nim z łatwością sterować i utrzymywać właściwy kierunek

Spływ kajakowy Przemsza

Organizujemy spływy różnymi trasami, dostosowanymi do uczestników o różnym stopniu zaawansowania. Wśród dostępnych propozycji znajdują się zarówno łatwe, niewymagające trasy dopasowane do osób początkujących albo rodzin z małymi dziećmi, jak też przeprawy dla profesjonalistów oraz miłośników adrenaliny.